AZİZ ŞEHRİMİZDE MEYDANA GELEN TERÖR SALDIRISINI LANETLİYORUZ

AZİZ ŞEHRİMİZDE MEYDANA GELEN TERÖR SALDIRISINI LANETLİYORUZ
Bu içeriğe oy verin!

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü, Elazığ Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen terör saldırı ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı. Mesaj şöyle:

“Ülkemizin birlik ve beraberliğini istemeyen terör odakları, çirkin yüzlerini bu kez Aziz şehrimiz Elazığ’da göstermişlerdir. 18 Ağustos 2016 Perşembe günü saat 09.15 sularında, Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne düzenlenen hain eylem, Tüm hemşehrilerimizi ve Üniversitemizi derinden yaralamıştır.

Elazığımız, Türkiye’nin doğusunda tam bir huzur adasıdır. Şehrimiz tarihinde böylesine korkunç ve vahşi bir saldırı ile karşı karşıya kalmamıştır. Bu saldırı ile huzurumuzu bozmaya çalışan hainleri, Elazığ halkının birlik ve beraberliği mağlup edecektir. Hain terör saldırısını lanetliyor ve şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı güvenlik görevlilerimize ve vatandaşlarımıza da acil şifa diliyoruz. Teröristlerin layık oldukları cezayı çekeceklerine olan inancımız tamdır.

Günümüze kadar bu topraklar için hayatını feda etmiş bütün güvenlik güçlerimiz emin olsunlar ki, Onların emaneti olan vatanımız ve şehrimiz emin ellerdedir.”

 

108 kez toplamda, 2 kez de bugün okundu.