BİLGİMİZ DIŞINDA VERİLEN DEMEÇLER GERÇEĞİ YANSITMIYOR

BİLGİMİZ DIŞINDA VERİLEN DEMEÇLER GERÇEĞİ YANSITMIYOR
5 (100%) 1 oy verildi

Elazığspor Kulübü eski futbolcularından Hamidou Traore ile ilgili olarak yerel basında çıkan haberler ardından kulüp tarafından açıklama yayınlandı.

Kulüp tarafından yayınlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Futbolcu Hamidou Traore ile kulüp arasında FIFA’da bulunan dava dosyasının henüz sonuçlanmadığını ve bilgimiz dışında basına verilen demeçlerin gerçeği yansıtmadığını belirtmek isteriz.

Zira kurumsallaşma yönünde atılan adımlar neticesinde:

Kulübümüz hakkındaki basın açıklamaları, Başkan Hacı Murat Yümlü, Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Av. Bayram Gündoğdu ve Basın Sözcüsü, Basın Yayın ve Arge İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Emrah Aydemir tarafından yapılmaktadır.

Söz konusu yöneticiler dışında kulüp yöneticilerinin ve idari çalışanların medya organlarına Başkanımız ve Basın Yayından sorumlu başkan yardımcımızın bilgisi olmadan verdiği demeçler yönetim anlayışımızla uyuşmamaktadır.

Kulübümüz teknik direktör, antrenörler ve futbolcularının özel röportaj ve söyleşileri Basın Yayından sorumlu başkan yardımcımızın bilgisi dahilinde yapılabilmektedir. Söz konusu özel röportaj ve söyleşiler yapılmadan önce Basın Yayından sorumlu başkan yardımcımıza bilgi verilmesi gerekmektedir.

Gelinen bu noktada Elazığspor’a zarar getirecek gerçek dışı açıklamalara kesinlikle itibar edilmemesi Elazığ kamuoyuna önemle duyurulur.”

511 kez toplamda, 1 kez de bugün okundu.