GENEL KURUL TOPLANTISI ERTELENDİ

GENEL KURUL TOPLANTISI ERTELENDİ
5 (100%) 1 oy verildi

Elazığspor Kulübü Derneği Olağan Mali Genel Kurul ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı salt çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi.

Olağan Mali Genel Kurul ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısı 26 Mayıs Cumartesi saat 13:00’te Elazığ Belediyesi Kongre  ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde bugün yapılması planlanan Olağan Mali Genel Kurul ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı için İkinci BaşkanıKarahan Çelik, Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç, Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Yetiş ve Ahmet Ballıca’nın yanı sıra Başkan adayları Necati Erdem ile Burak Çitfçioğlu’da hazır bulundu.

Yeterli çoğunluğun sağlanamaması üzerine bir açıklama yapan Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç, yeterli çoğunluğun sağlanamadığını belirterek, “18.05.2018 Cuma günü saat 13.00’te Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılması planlanan Elazığspor Kulübü Derneği Olağan Mali Genel Kurulu ve Seçimli Olağanüstü Genel Kurul toplantısı çoğunluk sağlanamadığından dolayı 26.05.2018 Cumartesi günü saat 13.00’e ertelenmiştir. O gün gerekli çoğunluk sağlanırsa genel kurulumuzu yaparız” dedi.

İkinci Başkan Karahan Çelik ise, “Bugün yeterli çoğunluk sağlanamadığı için olağan mali genel kurulumuzu ve seçimli olağanüstü genel kurulumuzu yapamadık. Önümüzdeki hafta cumartesi günü inşallah ikinci oturum için yeterli çoğunluk sağlanır. Bugüne kadar kulübümüze resmi olarak gelen 2 tane liste var. Bunların da ön hazırlıkları yapıldı. Eğer başka bir başvuru olmazsa önümüzdeki hafta cumartesi günü kulübümüz seçime gidecek. Buradan tüm genel kurul üyelerimize bir çağrıda bulunmak istiyorum. Önümüzdeki hafta yapılacak genel kurulumuza bütün delegelerimizi bekliyoruz. Elazığspor’un hakkını savunacak şekilde orada görüşlerini belirtsinler, seçimlerini yapsınlar ve Elazığspor’un geleceği için bu şekilde bir adım atsınlar” ifadelerini kullandı.

26 Mayıs Cumartesi saat 13:00’te Elazığ Belediyesi Kongre  ve Kültür Merkezinde yapılması planlanan Elazığspor Kulübü Derneği Olağan Mali Genel Kurul ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı gündemi şöyle;

G Ü N D E M

Açılış ve Toplantı Çoğunluğunun Tutanakla Tespiti

Genel Kurul Başkanlık Divanının oluşumu, (1 Başkan, 2 Başkan Vekili Seçimi)

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

Genel Kurul Başkanlık Divanına toplantı tutanaklarının imza yetkisi verilmesi

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması ve müzakeresi,

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun İbrası,

24.05.2017 – 18.05.2018 tarihleri arası gelir gider tablosunun okunması ve müzakeresi

24.05.2017 – 18.05.2018 tarihleri arası gelir gider tablosunun ibrası

Denetleme kurulunun raporu ve ibrası

Derneğe daha önce tüzük hükümlerine uygun şekilde ve süresinde sunulan Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Denetleme Kurulu aday listelerinin Başkanlık Divanına teslimi

19.05.2018 – 31.05.2019 Dönemi tahmini Bütçe Tasarısı ile Talimat ve Bütçe Uygulama Esaslarının Görüşülmesi Kabulü veya Reddi hakkında oylama yapılması

Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Disiplin Kurulu’nun ayrı ayrı seçimi

Gerektiğinde bütçe tadilleri yapmak için Yönetim Kuruluna Yetki Verilmesi

Dilek ve Temenniler,

Kapanış

 

674 kez toplamda, 9 kez de bugün okundu.