ÖDÜLLÜ GÖRSEL TASARIM, AFİŞ VE SLOGAN YARIŞMASI DÜZENLENECEK

ÖDÜLLÜ GÖRSEL TASARIM, AFİŞ VE SLOGAN YARIŞMASI DÜZENLENECEK
Bu içeriğe oy verin!

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye Sigorta Birliği sponsorluğunda yol kullanıcılarına trafikte doğru davranışların kazandırılması ve elde edilecek materyallerin bilgilendirme çalışmalarında kullanılması amacıyla görsel tasarım (kısa film-fotoğraf-gıf), afiş ve slogan yarışması düzenlenecek.

Slogan, Afiş Tasarımı ve Görsel Tasarım (Kısa Film, Fotoğraf ve GIF) kategorilerinde düzenlenecek olan yarışma 09 Mayıs 2018- 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında “Bu kemer sana çok yakışır” sloganıyla “Araç İçerisinde Emniyet Kemeri Kullanımı” temasıyla gerçekleştirilecek.

Yarışmaya katılacak adaylar www.bukemersanacokyakisir.com adresine başvuru yaparak yarışmaya dâhil olacaklardır. Her kategori içerisinde en çok beğeni alan ilk 3 yarışmacı ödüllendirilecek.

Afiş Tasarımı ve Slogan kategorisine sadece ülke genelindeki ortaokul öğrencileri katılacak. Görsel Tasarım kategorisine ise 18 yaşından büyük vatandaşlar katılabilecek.

Görsel Tasarım (Kısa Film, Fotoğraf ve GİF) kategorisinde; 1.’lik Ödülü  Otomobil, 2.’lik Ödülü Bilgisayar, 3.’lük Ödülü Tablet olarak belirlendi.

Afiş Tasarımı kategorisinin; 1.’si Paris Euro Disney Resort Gezisi, 2.’si Bilgisayar, 3. ise Tablet ile ödüllendirilecek.

Slogan kategorisinde ise 1.’ye Paris Euro Disney Resort Gezisi, 2.’ye Bilgisayar, 3.’ye Tablet ödülü verilecek.

328 kez toplamda, 5 kez de bugün okundu.